Environment Centre cz bw204
fb  twitter  fb  fb

Místo konání: Univerzita Karlova v Praze - Karolinum, Ovocný trh 3/5, 116 36 Praha 1 - Malá zasedací místnost (2. patro)

Termín konání: 14.12.2007

Centrum pro otázky životního prostředí UK pořádalo seminář "Forestry Valuation and Policy Relevance (Oceňování lesních ekosystémů a politická relevance".

Seminář byl zaměřen na použití metod netržního oceňování a jejich významu pro účely strategií v oblasti lesnictví. Byly zde prezentovány výsledky probíhajícího výkumu oceňování rekreační funkce lesů. Zvláštní důraz byl kladen na diskusi o metodě cestovních nákladů, metodě výběrového experimentu a metodě podmíněného oceňování. Dále byla rozebírána úloha a důsledky tohoto typu výzkumu pro rozhodovací procesy.jedle

Prezentace a diskuse probíhaly v anglickém jazyce.

Workshop a výzkumný projekt o oceňování rekreační funkce lesů je podporován  Ministerstvem Zemědělství ČR. Popis výzkumného projektu naleznete zde. 

Chcete-li získat podrobnější informace o workshopu a projektu, kontaktujte, prosím, koordinátora projektu Jana Melichara (e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

 

Místo konání workshopu na mapě 

Program workshopu (angl.)

Call for papers (angl.)

Leták workshopu (angl.)

Prezentace