Environment Centre cz bw204
fb  twitter  fb  fb

Nová pozice pro postdoktorandy/doktorandy: Modelování scénářů v oblasti stravování s využitím globálního multiregionálního rámce IO (se zaměřením na snižování uhlíkové stopy a stopy využití území)

Náš tým v Centru pro otázky životního prostředí Univerzity Karlovy hledá nové členy pro práci na projektu "Cesty k environmentální udržitelnosti". Cílem tohoto projektu je identifikovat změny ve výrobních technologiích a spotřebních koších, které sníží globální dopady všech zemí pod meze kapacity planetárních systémů přepočítaných na národní úroveň.

Na této pozici budete pracovat na změnách ve stravování, které sníží uhlíkovou stopu a stopu využití území ze spotřeby potravin a zároveň zajistí vhodnou výživu. Scénáře budou převedeny do MRIO rámce pomocí Pythonu nebo Matlabu.

Jedná se o výzkumnou pozici v rámci projektu do roku 2027.

Datum nástupu: ihned

Místo výkonu práce: Praha, částečně možnost práce z domova

Jednostránkový motivační dopis, podrobný životopis (včetně seznamu publikací) a jména a kontakty na reference zašlete Haně Škopkové na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Uzávěrka přihlášek: 15. května 2023